Четвер, 03 червня 2021 15:45

З днем народження!

Українська асоціація карате вітає президента Асоціації, Олексія Олександровича Левадного, з днем народження.
Від щирого серця бажаємо Вам, Олексій Олександрович, невичерпного оптимізму та бадьорості, натхнення і сил в реалізації ідей і задуманих планів,
сімейного благополуччя і звичайного людського щастя!

25 квітня у місті Бахмут Донецької області відбувся Чемпіонат України серед дорослих, юнаків, юніорів та дітей (ІІІ, IV ранг).

У чемпіонаті взяли участь понад 300 спортсменів з семи областей України, які змагалися у 70 вікових та вагових категоріях.

П'ятниця, 12 лютого 2021 09:09

З днем народження!

Українська асоціація карате вітає c днем народження Шалаумова Ігоря Вікторовича, Заслуженого тренера України, керівника відокремленого підрозділу УАК в Донецькій області, керівника спортивного клубу "Tetsu Ryu".
Бажаємо постійного розвитку і прагнення удосконалювати себе і оточуючих. Найміцнішого здоров'я, бадьорості, сили духу і нових досягнень!

Середа, 27 січня 2021 17:17

19 липня - День тренера!

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт повідомив сьогодні на своїй сторінці у мережі Facebook, що Уряд затвердив проєкт Указу Президента України «Про День тренера» і відзначати свято тренерів будуть щорічно 19 липня.

Четвер, 31 грудня 2020 18:42

З Новим Роком!

Любі друзі!


Українська асоціація карате вітає всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом!
Нехай майбутній рік принесе достаток, затишок і спокій в Ваші родини. Нехай Вас ніколи не покидає здоров'я і гарний настрій!
З Новим карате та з Новим Роком!


Завжди Ваші,
JKS Україна

Незважаючи на ситуацію, що склалася, на введені в країні обмеження і відповідні складності в роботі спортивних установ, ВГО "Українська асоціація карате» працювала не покладаючи рук і доклала всіх зусиль для просування карате JKS в Україні.

Сьогодні ми готові відзвітувати про результати 2020 року:

Сторінка 1 із 2