Понеділок, 25 жовтня 2021 12:18

З днем народження!

Українська асоціація карате вітає Дорошенко Олександра Олеговича, віце-президента асоціації, з днем народження! Бажаємо вам здоров'я та успіхів у всіх починаннях і справах. Нехай всі ваші плани здійсняться, а цілі, які ви поставили перед собою, будуть досягнуті.

Понеділок, 25 жовтня 2021 11:42

Вітаємо з ювілеєм!

Від щирого серця вітаємо Каравана Володимира Володимировича, віце-президента Української асоціації карате, з ювілеєм! Бажаємо вам, Володимире Володимировичу, довгих років і нев'янучого здоров'я, щоб ви і далі могли відкривати нові таланти і ростити нових чемпіонів!

Четвер, 03 червня 2021 15:45

З днем народження!

Українська асоціація карате вітає президента Асоціації, Олексія Олександровича Левадного, з днем народження.
Від щирого серця бажаємо Вам, Олексій Олександрович, невичерпного оптимізму та бадьорості, натхнення і сил в реалізації ідей і задуманих планів,
сімейного благополуччя і звичайного людського щастя!

25 квітня у місті Бахмут Донецької області відбувся Чемпіонат України серед дорослих, юнаків, юніорів та дітей (ІІІ, IV ранг).

У чемпіонаті взяли участь понад 300 спортсменів з семи областей України, які змагалися у 70 вікових та вагових категоріях.

П'ятниця, 12 лютого 2021 09:09

З днем народження!

Українська асоціація карате вітає c днем народження Шалаумова Ігоря Вікторовича, Заслуженого тренера України, керівника відокремленого підрозділу УАК в Донецькій області, керівника спортивного клубу "Tetsu Ryu".
Бажаємо постійного розвитку і прагнення удосконалювати себе і оточуючих. Найміцнішого здоров'я, бадьорості, сили духу і нових досягнень!

Середа, 27 січня 2021 17:17

19 липня - День тренера!

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт повідомив сьогодні на своїй сторінці у мережі Facebook, що Уряд затвердив проєкт Указу Президента України «Про День тренера» і відзначати свято тренерів будуть щорічно 19 липня.

Сторінка 1 із 2