Неділя, 13 грудня 2020 04:10

Підсумки діяльності Ассоціації у 2020 році

Незважаючи на ситуацію, що склалася, на введені в країні обмеження і відповідні складності в роботі спортивних установ, ВГО "Українська асоціація карате» працювала не покладаючи рук і доклала всіх зусиль для просування карате JKS в Україні.

Сьогодні ми готові відзвітувати про результати 2020 року:

 


1. Проведено міжнародний семінар в форматі онлайн під керівництвом Шихана Масао Кагави, 9 дан JKS, Токіо, Японія, за участю інструкторів Хонбу Додзьо Японської федерації карате.

2. Проведено аттестаційний екзамен на дани і кваліфікаційні категорії інструкторів і екзаменаторів з карате JKS. В результаті, 16 членів Асоціації отримали ступінь 1 дана, п'ятеро наших інструкторів отримали ступінь 2 дана, четверо інструкторів удостоєні ступеня інструкторів і екзаменаторів рівня D і С.

3. Проведено суддівський семінар з правил карате JKS.

4. Відбувся чемпіонат Укрїини з Карате JKS, у рамках якого вдалося зібрати 220 спортсменів з восьми областей України (результати чемпіонату у медальному заліку - дивіться у додатку).

5. Підписано договір про співпрацю з Українською федерацією карате.

Окрім того, за результатами роботи асоціації та виступів збірної України з карате JKS в 2019 році тренерам і спортсменам організації були присвоєні такі спортивні звання: два заслужених тренери України, два заслужених майстри спорту України, чотири майстри спорту міжнародного класу і 3 майстри спорту.

Прочитане 58 разів Змінене у Вівторок, 12 січня 2021 06:34