12-14 листопада 2021 року у м. Харків було проведено турнір за Кубок України серед дорослих, а також Всеукраїнські змагання серед юніорів, юнаків та дітей з карате JKS.

Українська асоціація карате запрошує спортсменів до участі у Кубку України серед дорослих та Всеукраїнських змаганнях серед юніорів, юнаків та дітей з карате JKS.

Змагання відбуватимуться з 12 по 14 листопада 2021 року в м. Харкові на базі комунального закладу ''Школа вищої спортивної майстерності'' за адресою: вул. Динамівська, 5-А.

Понеділок, 25 жовтня 2021 12:18

З днем народження!

Українська асоціація карате вітає Дорошенко Олександра Олеговича, віце-президента асоціації, з днем народження! Бажаємо вам здоров'я та успіхів у всіх починаннях і справах. Нехай всі ваші плани здійсняться, а цілі, які ви поставили перед собою, будуть досягнуті.

Понеділок, 25 жовтня 2021 11:42

Вітаємо з ювілеєм!

Від щирого серця вітаємо Каравана Володимира Володимировича, віце-президента Української асоціації карате, з ювілеєм! Бажаємо вам, Володимире Володимировичу, довгих років і нев'янучого здоров'я, щоб ви і далі могли відкривати нові таланти і ростити нових чемпіонів!

Четвер, 03 червня 2021 15:45

З днем народження!

Українська асоціація карате вітає президента Асоціації, Олексія Олександровича Левадного, з днем народження.
Від щирого серця бажаємо Вам, Олексій Олександрович, невичерпного оптимізму та бадьорості, натхнення і сил в реалізації ідей і задуманих планів,
сімейного благополуччя і звичайного людського щастя!

25 квітня у місті Бахмут Донецької області відбувся Чемпіонат України серед дорослих, юнаків, юніорів та дітей (ІІІ, IV ранг).

У чемпіонаті взяли участь понад 300 спортсменів з семи областей України, які змагалися у 70 вікових та вагових категоріях.

Сторінка 1 із 3